Notice: Undefined index: api in /home/abkari/domains/abkarighorbani.ir/public_html/index.php(2) : eval()'d code on line 1
آبکاری کروم در منزل | آبکاری قربانی | آبکاری آسان با دستگاه فانتاکروم ایتالیا در هر مکانی
آبکاری کروم در منزل | فانتاکروم 

آبکاری کروم در منزل | فانتاکروم 


فانتاکروم چیست؟

آبکاری کروم در منزل : اگر بخواهیم درباره مقوله فانتاکروم توضیح دهیم باید این گونه بیان کنیم که یک روش مدرن و نوین در سیستم آبکاری است که با ارائه تکنیک های منحصر به فرد پوششی خود بر روی سطوح تمامی اجسام، جایگزین بسیار مناسب و ایده آل برای پوشش های کروم سنتی و قدیمی به حساب می آید. این سیستم بر اساس جدیدترین و پیشرفته ترین متدهای آبکاری و تکمیل سطوح طراحی شده است لذا این امر موجب گشته تا به عنوان منحصر به فرد ترین سیستم پوششی در دینا معرفی شود که طرفداران بی شماری را به سمت خود جذب نماید.

آبکاری کروم در منزل : به این علت که کار کردن با دستگاه فانتاکروم  بسیار ساده است شما اگر یک دستگاه فانتاکروم در منزل داشته باشید می تواند آبکاری کروم سخت را به راحتی در خانه انجام دهید
از آنجایی که روش های آبکاری و پوششی سنتی، دارای محدودیت های زیادی هستند لذا سیستم آبکاری فانتاکروم با سرعت عمل بالا و روش های پوششی به صرفه و بسیار زیبای خود توانست به عنوان بهترین و محبوب ترین سیستم آبکاری دنیا، جایگاه ویژه ای در میان طرفداران خود پیدا کند.

آبکاری کروم در منزل | فانتاکروم 

بهترین مزیت های استفاده از فانتاکروم

بهترین مزیت های استفاده از فانتاکروم چیست؟

همانطور که گفته شد فانتاکروم یکی از روش های آبکاری نوین است که فرایند خود را به صورت پاششی انجام می دهد. این فناوری برای اولین بار در کشور ایتالیا طراحی و تولید، سپس به سراسر دنیا عرضه شده است. به طوری که می توان گفت در حال حاضر کمتر کشوری وجود دارد که این روش مدرن در زیبا سازی و پوشش سطوح اجسام مختلف خود استفاده نمی کند. اگر بخواهیم بهترین مزیت های استفاده از فانتاکروم را بیان کنیم لازم است به تمامی موارد زیر اشاره نماییم.
یکی از مهم ترین و بهترین مزیت های این روش، سهولت و تسریع در انجام کار در هر مکانی حتی آبکاری کروم در منزل می باشد.  به طوری که تنها با داشتن یک اپراتور و آموزش چند ساعته به صورت عملی و تخصصی، می توان در کمترین زمان ممکن عمل آبکاری را به بهترین شکل خود انجام داد.
توانایی انجام آبکاری و پوشش سطوح بر روی تمامی اجسام از دیگر قابلیت ها و مزیت های ارزشمند این سیستم به حساب می آید. چوب، پلی استر، سرامیک، کاشی، موزائیک، کامپوزیت، آلومینیوم، پلاستیک، شیشه و… از جمله مواردی هستند که می توان روش آبکاری و زیبا سازی فانتاکروم را بر روی آن ها پیاده نمود
این روش به کمک دستگاه فانتاکروم به راحتی می تواند انواع قطعات ریز، کوچک و درشت را آبکاری و مورد پوشش کامل قرار دهد
نیاز نداشتن به مقدمات وسیع و نیز جاگیر نبودن دستگاه فانتاکروم، یکی دیگر از بهترین مزیت های استفاده از این سیستم مدرن به حساب می آید. چرا که تنها در یک محیط 10 متری نیز می توان آبکاری سطوح مختلف را انجام داد
هزینه های بسیار کم و مقرون به صرفه دستگاه فانتاکروم برای انجام روش های زیبا سازی و آبکاری بر میزان اهمیت روزافزون این روش افزوده است.
یکی دیگر از بهترین مزیت های استفاده از سیستم فانتاکروم این است که می توان بر روی اجسام مختلف، افکت های متنوعی مانند افکت ترک، افکت رنگین کمان، افکت سه بعدی و … را پیاده نمود.

آبکاری کروم در منزل | فانتاکروم 

روش آبکاری با دستگاه فانتاکروم به چه صورت است؟

ایجاد آبکاری پاششی و تلفیق رنگ های زیبا با افکت های مدرن مطابق با سلایق متنوع افراد بدون هیچ گونه محدودیت، از جمله مزیت های روش آبکاری با دستگاه فانتاکروم می باشد. جالب است بدانید که تمامی رنگ های استفاده شده، با شرایط و عوامل مختلف محیطی سازگار می باشند. جالب است بدانید سیستم فانتاکروم بر پایه آب طراحی شده است که مراحل پوشش و روش آبکاری آن توسط دستگاه فانتاکروم، با ارائه طیف وسیعی از بهترین و زیباترین رنگ های دنیا به سه روش زیر انجام می شود:
پرایمر
کروم
کوتینگ
لازم به گفتن است که قبل از انجام عملیات مربوط به آبکاری، در ابتدا سطح اجسام صاف و صیقلی می شود.

آبکاری کروم در منزل | فانتاکروم 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانه درباره ماتماس با ما گفتگو
مشاوره و فروش 09123061233