درباره ما

درباره ما

تاریخچه ما

گروه تولیدی و صنعتی قربانی با تکیه بر دانش مهندسی و تلاش بی وقفه در طی سالیان حضور خود در صنعت کشور و با هدفِ حرکت در مدار حفظ برتری کیفیت و رضایت مندی مشتریان به فعالیت خود در این حیطه استمرار بخشیده است.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن
ابکاری قربانی | ابکاری کروم سخت
ابکاری قربانی | ابکاری کروم سخت
چرا آبکاری با کروم سخت ؟
چرا آبکاری با کروم سخت ؟
درباره ما

ماموریت و چشم انداز

در هزاره سوم که علوم و فنون با سرعت بی سابقه ای در حال رشد و تحول است به دلیل هوشمندی جوامع بشری نسبت به گذشته، به روز بودن در عرصه های مهندسی، طراحی و کیفیت تولید و همچنین تامین رضایت مشتریان اهمیت ویژه ای یافته است. با آگاهی از این امور، گروه تولیدی و صنعتی قربانی با سازماندهی فنی و اداری جوان، کاردان و پرشور به همراه مشاوران صنعتی و دانشگاهی که نیروی محرک و ارزش آفرین کارخانه ای با تجهیزات منحصر به فرد می باشند، توانسته است محصولاتی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.

افزایش طول عمر

موادی که از پوشش کروم سخت استفاده میکنند نسبت به موادی که از این پوشش استفاده نمیکنند حدود 10 تا 15 برابر عمر بیشتری دارند . کروم سخت به بهینه سازی در مصرف شما کمک چشمگیری میکند .

ضریب اصطکاک اندک

بسیاری از کاربردهای صنعتی “کرم سخت” ناشی از این حقیقت است که قشر حاصل از آبکاری “کرم سخت” از انرژی سطح بسیار کم و ضریب اصطکاک اندکی برخوردار است. در واقع در میان بسیاری از فلزاتو آلیاژهایی که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند ، “کرم سخت” دارای کمترین ضریب اصطکاک است

مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی و حرارت

کرم مقاومت بسیار خوبی در مقابل مواد اکسید کننده و احیا کننده از خود نشان می دهد. به غیر از گاز کلر و کلریدریک اسید که به سرعت بر آن اثر می کنند ، سایر اسید های معدنی تاثیر چندانی بر کرم ندارند

سختی و مقاومت در برابر سایش

کرم یکی از سخت ترین مواد قابل دسترس و استفاده می باشد. به همین علت واژه “کرم سخت” در صنعت رایج شده است. سختی متوسط کرم عبارت از:
850-1200 ویکرز می باشد.البته دستیابی به چنین سختی هایی به سادگی امکان پذیر نیست و به عوامل مختلف و متعددی بستگی دارد.

پارا مغناطیس بودن

دیگر خاصیت “کرم سخت” پارا مغناطیس بودن آن است. می توان قطعات کوچکی را که نباید مغناطیسی شوند را با آلیاژهای سبکی مانند برنج و مانند آن ساخت و برای جلو گیری از سایش و خوردگی ، آنها را با پوششی از “کرم سخت” محافظت نمود.

خواص ظاهری و تزئینی

ظاهر کرم از جذابیت خاصی برخوردار است با این حال آبکاری کرم تزئینی به هیچوجه پوشش مناسبی برای مقابله با سایش نمی باشد. “کرم سخت” بسته به ضخامت مورد استفاده (به طور معمول 10 – 50 میکرون) می تواند ضمن حفظ خواص خود ، از ظاهر قابل قبول و جذابی برخوردار باشد و بسته به نوع کاربرد قطعه ظاهر آن از مات تا جلای آینه ای می تواند تغییر کند.

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

گروه تولیدی و صنعتی قربانی، برای رسیدن به محصولات دارای ویژگی انحصاری تلاشی مستمر در فرآیند تولید دارد که با وجود فاکتورهایی چون: کیفیت جهانی، خلق زیبایی و تضمین محصولات شکل می گیرد.

خانه درباره ماتماس با ما گفتگو
مشاوره و فروش 09123061233